AFCA Supportersclub duidelijk: "Er is nu actie vereist"

Ajax supporters
Ajax supporters Foto: © Pro Shots

Voor de AFCA Supportersclub is de maat vol, zo laten zij weten in een statement. Ajax speelde zaterdag met 3-3 gelijk uit bij Sparta Rotterdam. 

"Het puntverlies tegen Sparta, de oorwassing in Marseille en het belabberde spel vorige week tegen NAC is tekenend voor de situatie waarin ons aller Ajax zich sportief bevindt", oordeelt de AFCA Supportersclub. "Vanaf het seizoen 2022-2023 is onze club op sportief gebied in een ‘historisch’ neerwaartse spiraal terechtgekomen.'

"Simpele dingen als een bal goed aannemen, in de voeten aanspelen, de bal binnen de ploeg houden en combineren mag je toch verwachten van meer dan goed betaalde profvoetballers. Zeker als je bij een club als Ajax speelt. En dan hebben we het nog niet eens over het hebben van een voetbalvisie", valt er verder te lezen.

"De AFCA Supportersclub is van mening dat er per direct structureel iets moet veranderen om het tij te keren. In de Nederlandse competitie wordt het gat met de nummer één-positie na elke wedstrijd groter. Meedoen om het landskampioenschap wordt hierdoor steeds uitzichtlozer", klinkt het. "Hoe pijnlijk we het ook vinden, dit is wel de bittere realiteit. We hebben het geprobeerd, maar het is niet gelukt."

"Het is nu aan de clubleiding om de juiste beslissing te nemen. Er is nu actie vereist!", luidt de oproep.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
22/11
Ajax
18:45
Excelsior
zo
30/11
Ajax
20:00
FC Groningen
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 12 23 31
2 Feyenoord 12 19 28
3 AZ 12 7 24
4 Ajax 12 5 20
5 FC Utrecht 12 6 19
6 FC Groningen 12 0 19
7 NEC Nijmegen 12 9 18
Bekijk de hele stand