Ajacied Brobbey geeft toe: "Ik was er wel eventjes boos over"

Brian Brobbey
Brian Brobbey Foto: © BSR Agency

Brian Brobbey was afgelopen weekend geen vrienden met arbiter Marc Nagtegaal. De spits van Ajax dacht te scoren tegen AZ, maar Nagtegaal floot vanwege een overtreding. Brobbey was daar boos over, zo erkende hij woensdag tijdens de persconferentie.

Bij een 1-0 voorsprong van AZ leek Brobbey de gelijkmaker binnen te koppen. Nagtegaal floot voor een overtreding op Wouter Goes. De scheidsrechter wachtte niet tot de bal in het net viel, waardoor de VAR niet meer kon ingrijpen. Op de persconferentie in aanloop naar het duel met Lazio werd Brobbey gevraagd naar het moment.

"Het was wel jammer, ja", zei de spits. "Ik vond het eigenlijk niks, ik weet niet hoe jij erover denkt?", richt Brobbey zich tot Jeroen Stekelenburg, die de vraag stelde. De verslaggever gaf aan dat het slecht in beeld was en het daardoor niet goed had kunnen zien. "Hij hield mij ook vast", aldus Brobbey.

De spits snapte niet dat Nagtegaal niet even wachtte met fluiten tot de bal in de goal lag. "Want dan kon hij daarna even kijken. Maar het is al geweest… Ik was er wel eventjes boos over. Maar het is nu alweer voorbij, ik kan het niet terugdraaien."

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt donderdagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand