Ajax doet zijn best om talent te behouden: "Water bij de wijn"

Rayane Bounida bij België Onder 18
Rayane Bounida bij België Onder 18 Foto: © BSR Agency

Ajax is vastbesloten om Rayane Bounida binnenboord te houden, meldt Voetbal International. Een nieuwe contractaanbieding ligt in het verschiet, al wordt het geen abc'tje om een akkoord met de achttienjarige middenvelder annex aanvaller te bereiken. Bounida wordt beschouwd als een van de meest veelbelovende talenten binnen de club.

De jonge Belg maakte in 2022 de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar die van Ajax. In Amsterdam heeft hij zich inmiddels ontwikkeld tot een belangrijke waarde in Ajax O19. Medio 2025 loopt Bounida uit zijn contract en Ajax wil hem graag langer binden.

"Maar door de sportieve kentering van de afgelopen jaren heeft de club een flinke pas op de plaats moeten maken", klinkt het. Ajax wil niet voldoen aan de huidige salariseisen van Bounida, die dus water bij de wijn zal moeten doen. Volgens Belgische media strijkt Bounida een half miljoen euro per jaar op in Amsterdam.

De bal ligt bij Bounida. De Belgisch jeugdinternational speelde dit seizoen vijf competitieduels voor Ajax O19. Daarin maakte hij vier goals. Ajax staat voor de uitdaging om de toekomst van dit grote talent veilig te stellen, terwijl Bounida moet afwegen wat zijn volgende stappen zullen zijn.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties