Ajax gewaarschuwd voor Sociedad: "Hij heeft EK-finale beslist"

Mikel Oyarzabal op het EK
Mikel Oyarzabal op het EK Foto: © Pro Shots

Youri Baas heeft zin in het treffen met Real Sociedad in de Europa League. De verdediger weet dat hij in Spanje tegenover kwaliteitsvoetballers komt te staan.

"Ik vind dat ik al tegen aardige spitsen heb gestaan, zoals tegen Luuk de Jong van PSV en Ayase Ueda van Feyenoord. We moeten nog zien wie er bij Real Sociedad in de spits staat, maar ze hebben goede spelers", zegt Baas bij De Telegraaf. 

"Met de assistenten bereiden we ons altijd voor op de mogelijke tegenstanders", zegt Baas. "Dat is nu zo, maar deden we ook tegen PEC Zwolle. Elk duel doen we hetzelfde en bekijken we beelden van de eerste en de tweede spits. Dat zal nu weer zo zijn. Oyarzabal heeft de EK-finale beslist, dus hij is echt een goede speler."

De Amsterdammers willen echter winnen, want Europese overwintering is dichtbij. "We hebben een uitstekende positie om nu door te pakken. Dus ons doel voor de komende wedstrijden is nu genoeg punten te halen om in die top-8 te komen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 Go Ahead Eagles 26 7 44
7 AZ 24 16 43
Bekijk de hele stand