'Ajax hoopt op doorbraak van twee grote talenten komend seizoen'

Rayane Bounida, Don-Angelo Konadu en Jorthy Mokio zijn blij na een zege in de Johan Cruijff Arena
Rayane Bounida, Don-Angelo Konadu en Jorthy Mokio zijn blij na een zege in de Johan Cruijff Arena Foto: © Pro Shots

Ajax ziet veel toekomst in talenten als Rayane Bounida en Jan Faberski. Beide negentienjarige aanvallers krijgen deze zomer hun kans tijdens de voorbereiding.

Volgens Lentin Goodijk van Voetbal International is Ajax duidelijk in zijn vertrouwen richting het tweetal. "Voor de toekomst gelooft Ajax ook in Rayane Bounida. De negentienjarige Belg maakte in februari zijn debuut voor de hoofdmacht, een dag nadat hij een meerjarig contract had getekend. Wat Bounida daarbij over de streep trok, was dat hij deze voorbereiding veelvuldig mag meedraaien met Ajax 1. Net als Jan Faberski."

Over Faberski schrijft Goodijk verder. "De talentvolle Pool is met Ajax al mondeling akkoord over een contractverlenging tot medio 2030. Faberski (19) kreeg onder Farioli niet veel kansen, maar mag nu de strijd aangaan met Bertrand Traoré, Berghuis en Moro voor speelminuten rechts voorin."

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties