Ajax-huurling vaak geblesseerd: "Het is echt een man van glas"

Amourricho van Axel Dongen en Kodai Sano
Amourricho van Axel Dongen en Kodai Sano Foto: © BSR Agency

SC Heerenveen beschikt met Joris van Overeem nu over een extra speler die centraal achterin kan spelen. Ook door de komst van Maas Willemsen lijkt Nikolai Hopland buiten de boot te vallen, ziet analist Geert Jelle de Vries.

"Die komt er voorlopig ook niet meer in", zegt de oud-speler in de Sportcast. "Hij komt er niet meer aan te pas. Het is nog maar een paar maanden geleden dat iedereen zei: ‘Dit moet hem worden’." Clubwatcher Roelof de Vries vult aan: "Hij moet zich nu gaan richten op de nummer zes-positie. Hij valt vaak op die plek in." Geert Jelle reageert cynisch: "Nee, daar hadden we nog niet genoeg spelers."

Cambuur-watcher Andor Faber haakt in: "Dan hebben ze straks vier spelers die op de zes-positie kunnen spelen: Linday, Van Overeem, Hopland en Brouwers. En op linksbuiten heb je alleen Maxence Rivera en Eser Gurbuz, maar die laatste kan geen hele wedstrijd spelen. Van Axel Dongen is vaker geblesseerd dan fit — echt een man van glas. Op die positie hebben ze veel te weinig", aldus Faber. Van Axel Dongen wordt door SC Heerenveen gehuurd van Ajax.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 14 6 21
8 FC Twente 14 3 20
Bekijk de hele stand