'Ajax in de problemen: 2 Engelse topclubs melden zich voor back'

Van den Boomen, Akpom, Taylor, Hato en Bergwijn
Van den Boomen, Akpom, Taylor, Hato en Bergwijn Foto: © Pro Shots

Arsenal en Chelsea willen beide Jorrel Hato inlijven, zo meldt The Athletic. Eerder werd de Ajacied ook al in verband gebracht met Liverpool en het Spaanse Real Madrid.

Volgens The Athletic houden Arsenal en Chelsea hun ogen op de back annex centraal verdediger gericht. Jakub Kiwior mag weg bij Arsenal, Hato moet hem vervangen. Ook bij Chelsea zou Hato er intern goed op staan, maar een transfer lijkt nog niet dichtbij.

Eerder bracht het Spaanse Sport naar buiten dat ook Real Madrid de speler ook wil hebben. Opvallend is, is dat Liverpool in hem de opvolger van Virgil van Dijk ziet. "Ik ben bang dat we hem komende zomer verliezen", vertelt een anonieme bron aan The Athletic

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties