Ajax jubileumshirt lekt uit: dit tenue draagt Ajax tegen AZ

Het dak van de Johan Cruijff Arena is open
Het dak van de Johan Cruijff Arena is open Foto: © Pro Shots

Ajax zal op 16 maart in de thuiswedstrijd tegen AZ een speciaal jubilieumshirt dragen, is de verwachting van Footy Headlines. Ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van de Amsterdamse club is er een shirt ontworpen dat op 14 maart gelanceerd wordt.

Footy Headlines baseert zich naar eigen zeggen op informatie van een 'insider' bij Ajax. "We hebben gehoord dat het shirt het wapen van Amsterdam als speciaal embleem bevat. Mogelijk op de mouw", laat het medium optekenen. 

Het kan ook zijn dat het wapen van Amsterdam op de voorkant verschijnt "Het wapen van de stad Amsterdam heeft een karakteristiek schild met drie witte kruisen op een verticale band, geflankeerd door twee gouden leeuwen."

Ook de vlag van Amsterdam komt op het shirt. "De linkerborst zal geen Ajax-embleem bevatten, maar in plaats daarvan de vlag/het wapen van Amsterdam." Op basis van de informatie waarover Footy Headlines beweert te beschikken, is een voorlopige schets van jubileumtenue gemaakt. 

Jubileumshirt Ajax
Jubileumshirt Ajax Foto: © Footy Headlines
Lees meer:
0 reacties