Ajax kreeg transfertip: "Toen zei ik: je moet naar hem kijken"

Vitezslav Jaros in een oefenduel
Vitezslav Jaros in een oefenduel Foto: © Pro Shots

Ajax heeft met Vitezslav Jaros een allroundkeeper naar Amsterdam gehaald. Dat vertelt voormalig Liverpool-keeperstrainer John Achterberg. Hij is van mening dat Jaros een prima aankoop is. 

Eerder kwam hij al uit voor Sturm Graz op huurbasis. "De club wilde hem niet laten gaan en uiteindelijk heeft hij toch bijgetekend", zegt de Nederlandse keeperstrainer in gesprek met Ajax Showtime. In Oostenrijk veroverde Jaros de dubbel. "Hij heeft toen elke wedstrijd goed gespeeld en belangrijke reddingen gemaakt. Normaal is Red Bull Salzburg het beste team in Oostenrijk, dus het was een knappe prestatie."

Achterberg heeft Jaros, die verpieterde als derde keeper, al eerder getipt in Amsterdam. "Erik Heijblok (keeperstrainer Jong Ajax, red.) vroeg mij in januari naar een keeper. Toen zei ik: je moet naar Jaros kijken. Dat is een allroundkeeper en hij past bij hoe Ajax speelt."

Zet in op Ajax tegen Villarreal!

Ajax speelt dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
za
21/02
Ajax
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand