Ajax legt talent langer vast: "Kwaliteit om te maken in Ajax 1"

Dies Janse tijdens de training van het eerste van Ajax
Dies Janse tijdens de training van het eerste van Ajax Foto: © Pro Shots

Ajax heeft een contractovereenkomst met Dies Janse weten te sluiten, die zich tijdens de voorbereiding onder Francesco Farioli uitstekend heeft gepresenteerd. Het talent blijft nu tot minstens 2028 bij de ploeg uit Amsterdam.

Alex Kroes is zeer verheugd na de verlenging en sprak zich uit . "Hij is een speler die alle kwaliteiten heeft om het te maken in Ajax 1. Zijn huidige contract liep tot midden 2026, maar gezien zijn recente prestaties wilden we hem nu al een nieuwe verbintenis aanbieden. Dat verdiende hij. Janse kende een goede voorbereiding met het eerste en we zien enorm veel potentie in hem."

Door de verschuiving van Hato naar de linksbackpositie is er een vacature ontstaan op de centrumverdedigerpositie bij Ajax. Of Janse daadwerkelijk een basisplaats zal krijgen, is nog onzeker. Ahmetcan Kaplan is echter ook een optie voor het centrum. Janse moet zich nog meten met Josip Sutalo en Kaplan, die de belangrijkste concurrenten zijn voor de plek in het centrum.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand