Ajax ontvangt opvallend huurverzoek van mogelijke tegenstander

Silvano Vos, Owen Wijndal, Mika Godts en Kian Fitz-Jim
Silvano Vos, Owen Wijndal, Mika Godts en Kian Fitz-Jim Foto: © Pro Shots

Panathinaikos heeft contact opgenomen met Ajax voor de huur van Owen Wijndal, zo meldt De Telegraaf. Eerder had Ajax Wijndal uitgeleend aan Royal Antwerp FC. De linksback heeft echter aangegeven geen interesse te hebben in een overstap naar Griekenland.

Ajax zelf had wel oren naar een tijdelijke overstap van een van de grootverdieners binnen de selectie, Wijndal zelf hoopt nog op een kans bij slagen bij de Amsterdammers en zal daar vol op inzetten.

In de plannen van Farioli komt de linksback niet voor. Hato zal de eerste optie zijn, met Youri Baas als de tweede optie. Daarnaast heeft Ajax nog andere spelers voor de linksbackpositie zoals, Borna Sosa. Opvallend aan het verzoek van de Grieken is dat beide ploegen elkaar kunnen treffen in de volgende ronde van de Europa League kwalificatie. 

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Utrecht. Weten de Amsterdammers te winnen in Stadion Galgenwaard? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand