Ajax-scouts aanwezig in Zweden: "Bij een goed bod, dan verkopen we"

Alex Kroes
Alex Kroes Foto: © NESimages

Ajax kijkt natuurlijk al vooruit naar het volgende seizoen. Zo is men achter de schermen al bezig met de zomerse transferperiode en in die context duikt de naam Malick Yalcouyé van IFK Göteborg steeds vaker op.

Ola Larsson, technisch directeur van de Zweedse club, bevestigt dat er scouts van de Amsterdamse club op de tribunes hebben gezeten, maar ook dat er meerdere clubs vaker komen kijken. "Ik weet echt niet voor wie ze kwamen", vertelt Larsson in het Zweedse Expressen. "Deze clubs melden zich aan op de scoutingslijst, maar wij krijgen dan niet te weten voor wie ze precies komen kijken. Deze clubs zijn er wel vaker."

Eerder werd dus al bekend dat Ajax gecharmeerd is van Yalcouyé. "Als we een bod op hem krijgen dat we niet kunnen weigeren, dan verkopen we. Ik ben niet iemand die hem koste wat kost nog anderhalf jaar bij ons wil houden. We kunnen ook de tijd koesteren dat hij bij ons is geweest. Maar als we hem deze zomer kunnen houden, dan is niemand blijer dan ik", aldus Larsson.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand