Andy van der Meijde giert: "Hij heeft in de bajes veel gespeeld"

Andy van der Meijde bij Veronica Offside
Andy van der Meijde bij Veronica Offside Foto: © Screenshot Vandaag Inside

Dat Andy van der Meijde heerlijk gek is, laat hij bij FC de Rebellen op de padelbaan nog maar eens zien. VoetbalPrimeur zocht het gezelschap bekende padellers op en werd getrakteerd op een heerlijke 'Van der Meijde-show'. 

De oud-prof toont niet alleen zijn passie voor het spel, maar ook zijn bijzondere talent voor humor. De fanatisme van Van der Meijde op de baan is onmiskenbaar. Hij heeft niet alleen een scherpe competitieve geest, maar weet ook zijn maatje Glenn Helder met liefde te belachelijk te maken. "Hij heeft in de bajes veel gespeeld", schatert de oud-prof, waarmee hij zijn vriend op een luchtige manier in de maling neemt.

Zet in op Ajax tegen AZ!

Ajax speelt zondag de uitwedstrijd tegen AZ. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties