'Antony en Eriksen konden weg: Ten Hag houdt transfers tegen'

Antony
Antony Foto: © Pro Shots

Op de laatste dag van de transferperiode in Spanje wilde Real Betis een dubbelslag slaan bij Manchester United. De Spaanse club zette in op een huurdeal met zowel Antony als Christian Eriksen, maar beide transfers werden tegengehouden door Erik ten Hag. 

Dat meldt The Daily Mail. Antony kwam voor honderd miljoen euro over van Ajax, maar heeft bij Manchester United nog geen moment laten zien dat hij die torenhoge transfersom waard is. Maar een huurdeal zag Ten Hag desondanks niet zitten. Ook reservespeler Eriksen mocht niet weg van hem, ondanks dat er al wekenlang geruchten over zijn toekomst waren. 

"Erik ten Hag wil graag spelers bij de club houden, die hij geschikt acht om United terug te laten keren naar de top van de Premier League", valt te lezen in het Engelse medium. "Het lijkt erop dat zowel Antony als Eriksen in zijn plannen voor het lange seizoen voorkomen."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand