'Antony terug naar Ajax?': "Dat zou dan een optie kunnen zijn"

Antony
Antony Foto: © Pro Shots

Mike Verweij denkt dat een terugkeer van Antony naar Ajax een lastig verhaal gaat worden. De aanvaller van Manchester United mag deze winter vertrekken en de Amsterdammers zouden geïnteresseerd zijn. 

Volgens Verweij kan Ajax een type Antony goed gebruiken op dit moment. “Alleen er wordt de indruk gewekt alsof Ajax nu heel veel kan, maar dat is gewoon niet zo. Dus het zal of op huurbasis moeten zijn of een hele goedkope speler moeten zijn", benadrukt hij in Kick-off. "Zijn salaris is voor Ajax waarschijnlijk al te hoog gegrepen, maar misschien dat United wel van hem af wil en hem voor een prikkie wil verhuren aan Ajax. Dan zou dat een optie kunnen zijn.”

Zijn transfer naar de Premier League liep uit op een grote teleurstelling, maar Verweij gelooft dat Antony in de Eredivisie van grote waarde kan zijn. "Misschien dat hij hier dan weer een beetje vertrouwen kan kweken, want in de Eredivisie loop je je tegenstander al snel voorbij als buitenspeler. Dus ik zou het niet eens zo’n hele gekke optie vinden.”

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 31 58 70
3 Feyenoord 31 39 65
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand