Auw! Hoofdsponsor Ziggo deelt pijnlijke video voor Ajax

Ajax-spelers na de verloren wedstrijd tegen RFS
Ajax-spelers na de verloren wedstrijd tegen RFS Foto: © Pro Shots

Na afloop van de afgelopen Europese speelronde heeft Ziggo een video gedeeld, die pijnlijk uitvalt voor Ajax. De hoofdsponsor deelde via X een video waarin de prestaties van PSV, AZ, FC Twente en Feyenoord worden bejubbeld,. Aan het eind komt ook Ajax nog in beeld, na de 1-0 nederlaag tegen RFS. 

Het was een goede week voor het Nederlandse voetbal wat betreft de coëfficiënten. PSV won van Rode Ster Belgrado, AZ van AS Roma, FC Twente van Malmö FF en Feyenoord van Bayern München. Ajax verloor daarentegen van het Letse RFS.

Om dat te vieren besloot Ziggo Sport, de aanbieder van Europees voetbal in Nederland, een video op social media te plaatsen. Onder het genot van carnavalsmuziek werden er gedurende het filmpje verschillende doelpunten en juichmomenten van Feyenoord, PSV, AZ en FC Twente getoond. Het filmpje eindigt met de tegengoal van Ajax. 

Verschillende lachende reacties verschijnen onder de video. “Lekker hoofdsponsor”, schrijft iemand. “Van je hoofdsponsor moet je het hebben”, voegt een andere fan er met lachende emoji’s aan toe. “Gelukkig is de humor niet verloren gegaan in Amsterdam”, haalt een derde opgelucht adem.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand