Azerbeidzjaanse pers: "Ajax was over de hele linie verrassend slecht"

Basiselftal Ajax tegen Qarabag
Basiselftal Ajax tegen Qarabag Foto: © Pro Shots

Ajax won donderdagavond moeizaam van Qarabag. De Amsterdammers boekten uiteindelijk wel een 0-3 overwinning, mede doordat de thuisclub tegen twee rode kaarten aanliep. De Azerbeidzjaanse pers was niet onder de indruk van de ploeg van trainer Francesco Farioli.

"Ajax is niet meer de club van sterren, er werd zelfs geloofd dat Qarabag zou kunnen winnen", schreef een columnist van Musavat, die zag dat de ervaring bij Ajax de doorslag gaf. "De hoofdtrainer is een onbekende, jonge Italiaan, en zijn team was onherkenbaar. Ja, ze vertegenwoordigen Nederland en hebben een grote ervaring, maar het leek erop dat ze in deze wedstrijd teerden op hun ervaring."

AzeriSport was ook niet onder de indruk van de Amsterdamse club. "Ajax was over de hele linie verrassend slecht. Dit hadden we niet verwacht van één van Europa's succesvolste clubs. Ze oogden zwak, tot Qarabag het na de strafschop wel zo'n beetje opgaf." 

"Ze hadden niks meer over. En we moeten het over de arbitrage hebben. Al na negentien seconden maakte Wout Weghorst een overtreding op Marko Jankovic, andersom weten we zeker dat het een rode kaart was geweest", aldus AzeriSport

Lees meer:
0 reacties