Baas als linksbuiten bij Ajax? "Als de trainer het vraagt..."

Youri Baas
Youri Baas Foto: © Pro Shots

Ajax kampt met personele problemen op de linksbuitenpositie. Youri Baas kan op die plek uit de voeten, maar ziet zichzelf er liever niet spelen.

De 21-jarige Baas richt zich op de positie van centrale verdediger, zo vertelt hij in het Algemeen Dagblad. "Ik denk wel dat dit mijn beste positie is. Al kan ik nog goed als back uit de voeten." Baas speelde vorig seizoen bij NEC regelmatig als linksbuiten. "Ik was meer een linksbuiten die tegen sterke tegenstanders hielp behoudend te spelen. Maar als de trainer vraagt of ik op die plek wil staan, ga ik het doen."

Toch wil hij zich vooral focussen op de ontwikkeling in het hart van de Amsterdamse defensie. "Voor een centrale verdediger moet ik nog beter koppen. Nog meer ondervinden ook. Wat ik wil bereiken, is dat we ons blijven ontwikkelen en de mensen zo vermaken dat ze met plezier naar het stadion gaan. Dat zal dan op de ranglijst ook zichtbaar worden. Ik denk dat er best mooie dingen mogelijk zijn."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen AZ. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand