Berghuis vol vertrouwen richting Frankfurt: "We hebben nog kans"

Steven Berghuis in Zwolle
Steven Berghuis in Zwolle Foto: © BSR Agency

Ajax moet donderdagavond een 1-2 nederlaag goedmaken tegen Eintracht Frankfurt. Steven Berghuis heeft vertrouwen in een goede afloop van het Europa League-duel.

Berghuis speelde nog nooit op bezoek bij Eintracht Frankfurt. "Dat is mooi. Het resultaat ligt ook nog open, want uitdoelpunten tellen niet meer extra tegenwoordig. We gaan er alles aan doen", blikt hij vooruit bij Ajax TV. "Zij hebben veel wapens en snelheid, maar wij hadden ook onze momenten. We gaan er niet met een topresultaat heen, maar hebben nog kans."

De 33-jarige aanvallende middenvelder worstelde dit seizoen met blessures, maar is inmiddels topfit. "De laatste tijd maak ik weer veel speelminuten. Je merkt dat fitheid en continuïteit dan toch belangrijk is. Daarin voel ik me helemaal fit", vertelt hij. "Het is moeilijk uit te leggen, maar als je lang geen wedstrijden speelt, komt kwaliteit moeilijk tot uiting. Nu hoop ik dit ritme vast te houden."

Eintracht Frankfurt en Ajax trappen donderdagavond om 18.45 uur af. 

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties