'Bergwijn is fit genoeg om te spelen in het duel tegen Turkije'

Steven Bergwijn namens Oranje
Steven Bergwijn namens Oranje Foto: © Pro Shots

Ronald Koeman heeft uitstekend nieuws ontvangen. Oranje-uitblinker Steven Bergwijn is fit genoeg om te starten tegen Turkije in de kwartfinale van het EK.

De Ajacied speelde een puike wedstrijd tegen Roemenië (3-0), maar moest in de rust worden gewisseld vanwege klachten. Vrijdagavond werd door Koeman bevestigd dat de vleugelspeler niet helemaal klachtenvrij was afgereisd naar Berlijn. Zaterdagochtend zou het besluit over het wel of niet meespelen van Bergwijn worden genomen.

Volgens Martijn Krabbendam kan Oranje gewoon een beroep doen op de aanvaller. “Ik heb wat geïnformeerd en hij is gewoon fit om in ieder geval te kunnen gaan spelen”, vertelt de journalist tegenover Voetbal International.

Het is nu echter wel de vraag of de aanvaller opnieuw aan de aftrap verschijnt tegen Turkije; Donyell Malen verving hem namelijk en liet ook een uitstekende indruk achter. Krabbendam verwacht echter geen verrassingen. “Koeman hintte ook een beetje op Malen, maar als je zag hoe het ging tegen Roemenië en hoe de rechterkant functioneerde, als je ook ziet hoe Malen invalt, dan kan ik me niet voorstellen dat hij het gaat omgooien”, besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand