Bergwijn niet alleen voor geld naar Saudi-Arabië: "Mooi avontuur"

Steven Bergwijn
Steven Bergwijn Foto: © BSR Agency

Steven Bergwijn vindt het een mooi avontuur om in de Saudi Pro League te gaan spelen. Dat laat hij weten in een gesprek met ESPN.

Bergwijn geeft aan dat hij niet alleen voor het geld deze transfer maakt: "Het is zeker ook een avontuur en je ziet ook heel veel goede spelers naar Saoedi-Arabië gaan. Dus het is wel gewoon een serieuze competitie. Ik ben 26 jaar en heb veel meegemaakt. Ik heb in veel competities gespeeld en op het WK en EK. Ik vond dit gewoon een mooi avontuur."

In ieder geval gaat hij niet alleen. Ook zijn gezin verhuist mee. "Jazeker, iedereen gaat mee." Ajax heeft Bergwijn maandagavond, voor het sluiten van de transfermarkt, van de hand gedaan. De vleugelaanvaller maakte voor een transfersom van zo’n 21 miljoen euro de overstap naar Al-Ittihad uit Saoedi-Arabië.

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties