Bounida: "Daarom wil ik óók blijven, ik hoop dat dat gebeurt."

Rayane Bounida in de Johan Cruijff ArenA
Rayane Bounida in de Johan Cruijff ArenA Foto: © Pro Shots

Rayane Bounida wil graag in Amsterdam blijven. Hij hoopt voor Abdelhak Nouri door te breken in Ajax 1.

Eerder liet Bounida al weten dat de onderhandelingen met Ajax 'de goede richting' opgaan. 'Daarmee geeft Bounida de achterban van Ajax hoop', klinkt het in het Algemeen Dagblad. 'Een breuk leek vorige maand nog aanstaande, toen onderhandelingen spaak liepen. Het knelpunt zat vooral op financieel vlak.'

De jonge Belg wil 'zeker' blijven bij Ajax, zegt hij. Bounida vertelt zijn broer, die tevens zijn zaakwaarnemer is, dat hij het contract met Ajax rond moet zien te krijgen. "Ja, dat zeg ik zeker tegen mijn grote broer. Ik zei dat ik hier kwam met een groot doel. Ik heb ook gezegd dat ik Appie's doel wil waarmaken. Daarom wil ik óók blijven, ik hoop dat dat gebeurt."

Bounida mocht als wisselspeler bij de Klassieker mee met het grote Ajax. "Ik heb van die dagen genoten. Ook van het hogere niveau. Alles gaat veel sneller, maar ik heb het gevoel dat dat bij mij past. Dat smaakte naar meer en ik hoop dat dat er ook gaat komen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand