Bounida hoopt op speeltijd: "Ik wil spelen, scoren en assists geven"

Sean Steur en Rayane Bounida met Ajax 1 in de Johan Cruijff Arena
Sean Steur en Rayane Bounida met Ajax 1 in de Johan Cruijff Arena Foto: © Pro Shots

Rayane Bounida is trots dat hij het Bronzen Schild voor het beste talent van de derde periode in de Keuken Kampioen Divisie heeft gewonnen. De jonge spelmaker hoopt dit seizoen ook nog een rol van betekenis te kunnen spelen in het eerste van Ajax.

Het Bronzen Schild gaat naar het beste talent van een bepaalde periode. "Het betekent heel veel, want er zit ook wat achter. Namelijk het pad dat ik heb bewandeld om hier te komen. Ik was aan het begin van het seizoen nog een O19-speler. Daar heb ik mijn stappen kunnen zetten, zoals de eerste wedstrijd tegen De Graafschap-thuis, waar ik ook scoorde", zegt hij bij ESPN. 

"Zo heb ik minuten kunnen maken, kreeg ik mijn eerste basisplek. Ik stond vaker in de basis, kreeg meer minuten, maakte meer goals. Ik kon presteren en vandaag kreeg ik dit (het Bronzen Schild, red.)", zegt hij. "Alles komt samen. Het is een hele leuke periode voor mij geweest en ik hoop dat ik nog meer leuke momenten kan meemaken zoals vandaag en zoals de momenten die zijn gekomen.'

Nu wil hij minuten maken in het eerste. "Ik hoop dit seizoen nog enkele minuten te maken bij het eerste, maar ik denk dat ik mij nu even moet focussen op Jong om nog minuten te kunnen maken. Ik wil spelen, scoren en assists geven. Maar ik denk dat het wel om winnen gaat, dus we moeten wel winnen. Dat is het belangrijkste voor nu", concludeert hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand