Brobbey krijgt lage beoordeling tegen Canada: "Was nog te weinig"

Brian Brobbey
Brian Brobbey Foto: © BSR Agency

Brian Brobbey speelde donderdagavond geen geweldige wedstrijd voor Oranje. De spits van Ajax krijgt daarom ook geen beste beoordeling van het Algemeen Dagblad

Het Nederlands elftal won met 4-0 van Canada, maar dat kon niet echt op het conto van Brobbey geschreven worden. De Ajacied krijgt een 5,5. Dat is de laagste beoordeling aan de kant van de ploeg van Ronald Koeman. "Als aanspeelpunt nuttig, maar het was nog te weinig om Koeman echt aan het twijfelen te brengen", klinkt het. 

Na het blessureleed van de afgelopen weken zal Brobbey echter blij zijn dat zijn optreden tegen de Canadezen verder probleemloos verliep. "De spits oogt wel fit, al geeft Koeman voortdurend aan dat het allemaal nog wel wat fitter kan bij de spits van Ajax", aldus de krant. 

Lees meer:
0 reacties