Carlos Aalbers overtuigd van NEC: "Weinig niveauverschil met Ajax"

Carlos Aalbers van NEC
Carlos Aalbers van NEC Foto: © Pro Shots

Carlos Aalbers denkt dat NEC ook de tweede helft van de competitie gewoon bovenin mee zal blijven draaien. Als de selectie intact blijft, ziet Aalbers geen reden voor het niet aanblijven van successen.

"Als de selectie hetzelfde blijft, kunnen we vierde worden", stelt Aalbers tegenover De Gelderlander. "Of het nou Ajax-thuis, Feyenoord-uit, AZ-thuis of FC Utrecht-uit was, ik zag weinig niveauverschil met de tegenstander. We kunnen ons meten met deze clubs, dus dan mogen we ook dromen en vol voor die vierde plaats gaan. Echter blijft de doelstelling plaatsing voor de play-offs om Europees voetbal."

Aalbers is dan ook tevreden met hoe het gaat. "Ik heb enorm genoten van de ontwikkeling van het team en het vermaak dat door hun is geboden. Een van onze speerpunten na de komst van de nieuwe trainer was om weer baas te worden in de Bloedkuul en dat is aardig gelukt. Het aanvallende voetbal is zo leuk om te zien. Ik loop al lang bij NEC rond, maar dit heb ik niet vaak meegemaakt. Alleen in het seizoen 2008-2009 toen we onder Been Europees overwinterden heerste er een zelfde soort vibe rondom de club."

Zet in op Ajax tegen Villarreal!

Ajax speelt dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
za
21/02
Ajax
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 19 20 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 FC Twente 19 7 29
7 Sparta Rotterdam 19 -10 29
Bekijk de hele stand