Pak de agenda’s er maar bij, want de KNVB heeft het concept competitieprogramma voor komend seizoen bekend gemaakt! Ajax begint de competitie op zondag 7 augustus met een uitwedstrijd tegen Sparta. De eerste thuiswedstrijd is zes dagen later, tegen Roda JC. Afhankelijk van de Europese prestaties van Ajax zullen er mogelijk nog wat wedstrijden van zaterdag naar zondag verplaatst worden, maar het voorlopige programma ziet er als volgt uit:

Laatste week juli: voorronde CL

Eerste week augustus: voorronde CL
Zondag 7 augustus: Sparta – Ajax
Zaterdag 13 augustus: Ajax – Roda JC
Doordeweeks: voorronde CL/EL
Zaterdag 20 augustus: Ajax – Willem II (*naar zondag als Ajax EL speelt)
Doordeweeks: voorronde CL/EL
Zondag 28 augustus: Go Ahead Eagles – Ajax

Zaterdag 10 september: Ajax – Vitesse (*naar zondag als Ajax EL speelt)
Doordeweeks: groepsfase CL/EL
Zondag 18 september: Heracles Almelo – Ajax
Doordeweeks: Eerste ronde KNVB-bekertoernooi
Zaterdag 24 september: Ajax – PEC Zwolle
Doordeweeks: groepsfase CL/EL

Zondag 2 oktober: Ajax – FC Utrecht
Zondag 15 oktober: ADO Den Haag – Ajax
Doordeweeks: groepsfase CL/EL
Zondag 23 oktober: Feyenoord – Ajax
Doordeweeks: Tweede ronde KNVB-bekertoernooi
Zaterdag 29 oktober: Ajax – Excelsior

Doordeweeks: groepsfase CL/EL
Zondag 6 november: AZ – Ajax
Zaterdag 19 november: Ajax – NEC
Doordeweeks: groepsfase CL/EL
Zondag 27 november: sc Heerenveen – Ajax

Zaterdag 3 december: Ajax – FC Groningen
Doordeweeks: groepsfase CL/EL
Zondag 11 december: FC Twente / De Graafschap – Ajax
Doordeweeks: Derde ronde KNVB-bekertoernooi
Zondag 18 december: Ajax – PSV

WINTERSTOP

Zondag 15 januari: PEC Zwolle – Ajax
Zondag 22 januari: FC Utrecht – Ajax
Doordeweeks: kwartfinales KNVB-bekertoernooi
Zondag 29 januari: Ajax – ADO Den Haag

Zondag 5 februari: Roda JC – Ajax
Zondag 12 februari: Ajax – Sparta
Zondag 19 februari: Vitesse – Ajax
Zondag 26 februari: Ajax – Heracles Almelo

Doordeweeks: halve finales KNVB-bekertoernooi
Zondag 5 maart: FC Groningen – Ajax
Zondag 12 maart: Ajax – FC Twente / De Graafschap
Zondag 19 maart: Excelsior – Ajax

Zondag 2 april: Ajax – Feyenoord
Woensdag 5 april: Ajax – AZ
Zaterdag 8 april: NEC – Ajax
Zondag 16 april: Ajax – sc Heerenveen
Zondag 23 april: PSV – Ajax
Zondag 30 april: finale KNVB-bekertoernooi

Zondag 7 mei: Ajax – Go Ahead Eagles
Zondag 14 mei: Willem II – Ajax