"Dat Ajax wordt bevoordeeld door de arbitrage is echt onzin"

Scheidsrechter Marc Nagtegaal in het Philips Stadion
Scheidsrechter Marc Nagtegaal in het Philips Stadion Foto: © Pro Shots

Mike Verweij vindt niet dat Ajax dit seizoen wordt bevoordeeld door de arbitrage. 

Verweij krijgt bijval van Dick Jol, zo vertelt de clubwatcher. "Die vond dat VAR Manschot maar even andere dingen moest gaan doen, bijvoorbeeld gebruikte koffiepads gaan verzamelen. Die is er heilig van overtuigd dat Davy Klaassen twee keer een penalty verdiende. Dat vind ik ook", begint hij in Kick-off van de Telegraaf. "De gozer trapt gewoon twee keer tegen zijn voet, terwijl Klaassen de bal probeerde te spelen."

Volgens Verweij was er nog een derde penaltymoment. "Ik heb ook bij wat andere experts informatie ingewonnen. Die vinden dat geen penalty. Die bal wordt van richting veranderd en daardoor een onverwachte wending maakt. Dat vind ik geen penalty", countert hij. "Maar het verhaal dat Ajax wordt bevoordeeld door de arbitrage, dat is echt onzin."

Zet in op Ajax tegen Feyenoord!

Ajax speelt zondagmiddag de Klassieker tegen Feyenoord. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 NEC Nijmegen 15 14 27
4 Ajax 15 8 26
5 AZ 15 4 25
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand