Davy Klaassen baalt: "Over de scheidsrechter ga ik niks zeggen"

Davy Klaassen tegen AZ
Davy Klaassen tegen AZ Foto: © Pro Shots

Davy Klaassen baalde na afloop van het duel tussen AZ en Ajax stevig. De Amsterdammers gingen met 2-1 onderuit, terwijl een ogenschijnlijk zuivere treffer van Brian Brobbey werd afgekeurd door scheidsrechter Marc Nagtegaal.

"Hij floot al voordat die bal erin lag, dus het lijkt mij dat er iets was", begint Klaassen voor de camera van ESPN, na afloop van het duel in het AFAS Stadion. "Maar over de scheidsrechter ga ik vandaag niet heel veel zeggen, dat lijkt mij niet verstandig."

De Ajacied was echter natuurlijk ook niet tevreden met de manier waarop Ajax voor de dag kwam in Alkmaar. "Hoe wij voor de dag kwamen? Een ploeg die niet zijn beste wedstrijd had. We kwamen niet verder dan dertig of veertig meter van onze goal en de opbouw liep niet. Ze zette ons onder druk en we kwamen er niet onderuit", aldus Klaassen.

Lees meer:
0 reacties