De Boer blikt vooruit op PSV - Ajax: "Dat is een klein voordeel"

Ronald de Boer in de Johan Cruijff Arena (voor Ajax - Besiktas)
Ronald de Boer in de Johan Cruijff Arena (voor Ajax - Besiktas) Foto: © BSR Agency

Ronald de Boer speelde ruim driehonderd wedstrijden voor Ajax. Ook hij volgt de titelstrijd dit jaar nauwgezet. Kan Ajax PSV verslaan in Eindhoven? 

"Als je naar de kwaliteit kijkt, zou je zeggen dat PSV betere spelers heeft en de favoriet is. Dat betekent niet dat het beste team altijd wint. Toen Ajax dit seizoen tegen Feyenoord speelde, zou het in De Kuip 3-0 of 4-0 worden. Ajax won met 0-2 en dat was terecht", opent De Boer bij Voetbal International.

"Tegen PSV hetzelfde. PSV zou veel beter zijn, maar Ajax speelde de beste wedstrijd van het seizoen. Garanties zijn er niet. PSV won makkelijk van RKC Waalwijk, maar mag het een keer? Dat moeten we ook niet groter maken dan het is", vindt De Boer. "Dan zie je dat voetbal heel opportunistisch is. Ajax is gewoon heel moeilijk te verslaan, dus PSV moet aan de bak. Voor Ajax is een gelijkspel een prima resultaat. Dat is een klein voordeel."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand