De Jong zou niet met Brobbey starten op EK: "Hij is de beste spits"

Luuk de Jong scoorde een hattrick tegen PEC Zwolle
Luuk de Jong scoorde een hattrick tegen PEC Zwolle Foto: © Pro Shots

Luuk de Jong vindt dat Memphis Depay de beste spits van Nederland is en dat hij ook spits moet worden op het EK. De Jong denkt Brian Brobbey echter zich ook goed ontwikkelt.

"Voor mij is een topfitte Depay altijd de beste spits van Nederland, maar je hebt ook andere spitsen die goed bezig zijn" dat vertelt de PSV-aanvaller in een video-item van Voetbal International. "Brian Brobbey maakt een hele goede ontwikkeling door. Hij is ook een goede teamplayer, hij is heel sterk als aanspeelpunt waar je echt omheen kunt spelen", zegt de Jong.

"Maar er zijn meerdere jonge opties die het goed doen. Joshua Zirkzee bijvoorbeeld, hij doet het heel goed in het buitenland. Ik ben ook benieuwd hoe ze het gaan doen", besluit de spits van PSV.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 30 55 67
3 Feyenoord 30 36 62
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 30 12 48
6 AZ 30 14 47
7 Go Ahead Eagles 30 6 47
Bekijk de hele stand