Den Ouden: "90 minuten naar verschrikkelijke wedstrijd gekeken"

Geert den Ouden
Geert den Ouden Foto: © Pro Shots

Geert den Ouden ziet dat er een blauwdruk ligt hoe Feyenoord verslagen kan worden. Ajax liet zien door heel verdedigend te spelen toch de vooraf hoger ingeschatte ploeg Feyenoord te verslaan. In FC Rijnmond legt de oud-voetballer uit wat Ajax heel goed eed.

Geert den Ouden analyseert de Rotterdammers. "Feyenoord heeft een paar goede wedstrijden gespeeld. Misschien is het ook wel verbloemd dat het 5-0 wint van Go Ahead Eagles. Maar als je dan zo'n wedstrijd als tegen Ajax ziet. Zij graven zich net als meerdere ploegen in en Feyenoord kan daar heel weinig antwoord op geven. Dat baart mij wel zorgen. Er zitten daar vijf, zes mensen op de bank bij Feyenoord die technisch belast zijn met tactische dingen. Dat het niet tot een oplossing komt en eigenlijk 90 minuten naar een verschrikkelijke wedstrijd zit te kijken. Dan is het heel sneu dat je door twee blunders verliest. Maar als die twee situaties niet waren gebeurt dan had Ajax de wedstrijd ook gewonnen."

Den Ouden is stellig over Ajax. "Ook al waren die twee momenten niet gebeurd, Ajax had een keer een kans gekregen. Er zijn heel veel momenten geweest met een vallende bal op Weghorst, en twee drie spelers gaan eroverheen. Dan komt er een kans. Dat is een plan waar Feyenoord geen antwoord op had. Je weet gewoon als je niet de betere ploeg bent dat er kansen komen om de wedstrijd te winnen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 15 29 40
2 Feyenoord 15 23 34
3 Ajax 15 8 26
4 NEC Nijmegen 14 13 24
5 AZ 14 4 24
6 FC Groningen 15 0 23
7 FC Utrecht 15 6 22
Bekijk de hele stand