"Dit Ajax is het spookbeeld van hoe het kan verkeren in de top"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © Vandaag Inside

PSV is landskampioen geworden na de 4-2 zege op Sparta Rotterdam afgelopen weekend. De ploeg uit Eindhoven staat momenteel 35 punten voor op nummer 5 Ajax, wat een dramatisch seizoen beleefd.

"Het Ajax van de laatste twee seizoenen moet het spookbeeld zijn van hoe snel het kan verkeren in de top", stelt Valentijn Driessen in zijn column in de Telegraaf. "Met het kampioenschap, de verzekering van tientallen miljoenen euro’s uit de Champions League volgend seizoen en enorm gestegen transferwaardes neemt PSV, na eerder ook Feyenoord, de rol over van het geïmplodeerde Ajax. Was het Ajax van Marc Overmars het voorbeeld voor Van der Wallen & co? Zelfs Overmars’ favoriete trainer Bosz werd naar PSV gehaald."

Ajax staat momenteel op de vijfde plaats wat betekent dat de ploeg zal instromen in de kwalificatierondes van de Europa League. Het gat met nummer vier AZ, die plek geeft directe toegang tot de groepsfase van de Europa League, bedraagt negen punten en kan dus niet meer worden ingehaald door de Amsterdammers.

Zet in op Ajax tegen Villarreal!

Ajax speelt dinsdagavond in de Champions League tegen Villarreal. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
za
21/02
Ajax
21:00
NEC Nijmegen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 36 52
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 19 11 34
4 NEC Nijmegen 18 15 32
5 FC Groningen 19 5 31
6 AZ 18 2 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand