Driessen snapt niks van keuze van Ajax voor Farioli: "Grote gok"

Valentijn Driessen
Valentijn Driessen Foto: © Orange Pictures

Valentijn Driessen meent dat Francesco Farioli de nieuwe hoofdtrainer van Ajax lijkt te worden. Hij noemt het een onverstandige keuze van de Amsterdammers.

"De prioriteit vraagt de aanstelling van een hoofdtrainer. Het eventueel binnenhalen van de 35-jarige Francesco Farioli - hij staat op pole - is een grote, bijna onverantwoorde gok, hoewel hij wordt omringd door de voetbalkennis en -ervaring van Louis van Gaal en Danny Blind", zo schrijft Driessen stellig in zijn column voor De Telegraaf.

Driessen legt uit waarom hij twijfelt. "De Italiaan past niet naadloos in het eerder door directeur voetbal Marijn Beuker geschetste profiel van een bij voorkeur ervaren Nederlandse trainer. Ajax zou leergeld moeten hebben betaald met Alfred Schreuder en Maurice Steijn als rookies bij een topclub."

"Bij OGC Nice doet hij het dit seizoen redelijk en hij heeft de naam een procestrainer te zijn. Of dat voldoende is voor het grote Ajax moet blijken. Of Kroes en Beuker komen alsnog met een konijn – wellicht nummer één kandidaat Ten Hag – uit de hoge hoed", zo sluit hij af.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Utrecht. Weten de Amsterdammers te winnen in Stadion Galgenwaard? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
zo
11/05
Ajax
16:45
NEC Nijmegen
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 29 40 73
2 PSV 29 53 64
3 Feyenoord 29 32 59
4 FC Utrecht 29 11 56
5 FC Twente 29 14 48
6 AZ 29 14 46
7 Go Ahead Eagles 29 6 46
Bekijk de hele stand