Einde aan samenwerking Valkanis en Van 't Schip? "Meer impact"

Michael Valkanis
Michael Valkanis Foto: © Pro Shots

Michael Valkanis was de afgelopen periode actief bij Ajax, als assistent van John van 't Schip. Deze zomer kwam er een einde aan dat dienstverband. Wat de plannen van de Australiër zijn voor de toekomst?

Hoogstwaarschijnlijk geen nieuwe samenwerking met Van 't Schip. "Ik geef er de voorkeur aan om op eigen benen te staan, omdat ik denk dat ik meer impact heb als hoofdtrainer", vertelt Valkanis aan Voetbal International. "Dat is me bij Hapoel Tel Aviv heel goed bevallen. Maar ik sluit ook niet uit dat ik ooit weer ergens met John ga werken."

"Of ik nou in Nederland aan de slag ga of in het buitenland, dat maakt me niet uit. De Nederlandse mentaliteit en manier van voetballen bevalt me, dus ik zie mezelf wel hier blijven", geeft hij aan. "Het is hier veel aanvallender dan in de meeste andere competities. In Nederland draait veel om aanvallen, mentaliteit en keihard werken en dat bevalt me heel goed. Het worden hele spannende maanden, maar ik heb geen haast."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 32 33 74
2 PSV 32 59 73
3 Feyenoord 32 38 65
4 FC Utrecht 32 17 62
5 FC Twente 32 16 54
6 AZ 32 20 53
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand