"Erik ten Hag zou in een enorme diepe put terecht zijn gekomen"

Erik ten Hag is voorlopig niet de laan uitgestuurd na de zege van Manchester United op Brentford, zo stellen Engelse media. De Nederlander zag zijn ploeg weer eens op achterstand komen, maar door een sterke tweede helft blijven de punten op Old Trafford. Het resultaat bood Ten Hag wat broodnodige ademruimte in zijn huidige functie.
Het toonaangevende The Athletic stelt dat Ten Hag zich voorlopig geen zorgen hoeft te maken om een ontslag. Dit alles terwijl het duel met Brentford werd aangevlogen als do or die-duel. "Of Ten Hag de juiste manager is voor deze club, is niet een vraag die wordt beantwoord na één goed resultaat. Maar goede resultaten zijn wel de manier voor de trainer om uit deze puinhoop te komen. Door deze comeback zal de kritiek wat minder zijn en is zijn positie voorlopig veilig."
Ook de tabloids zijn gunstig tegenover Ten Hag: de Daily Mail denkt dat de Nederlander nog minstens een week mag aanblijven vanwege de overwinning. "Ten Hag heeft zichzelf een extra week gegeven in de hot seat. Alle ogen waren gericht op United en na de eerste helft leek het weer hetzelfde liedje. Maar de Nederlander moet credits krijgen voor de tweede helft. Wat hij ook heeft gezegd in de rust, het heeft duidelijk geholpen."
The Sun beschrijft hoe één goede helft van United nu wellicht het verschil maakt voor de trainer. "Ten Hag leek na de eerste helft hard op weg naar een enorme val, maar plots vielen er twee doelpunten die zomaar het verschil kunnen maken. Ten Hag zou in een enorm diepe put terecht zijn gekomen als er weer niet was gewonnen."
Wel zag de tabloid dat Ten Hag zich liet gaan bij de openingstreffer van Brentford, nadat Matthijs de Ligt voor een derde keer buiten de lijnen moest worden behandeld. "Ten Hag is vrijwel nooit de trainer die met zijn armen zwaait en met zijn voeten stampt, maar hij ging nu zo tekeer dat hij geel pakte. Voor de trainer is het de tweede gele kaart in twee wedstrijden en op deze manier gaat hij meer kaarten pakken dan hij als speler deed."

Driessen haalt hard uit: "Fred Grim wordt in de steek gelaten"

Mossou noemt Ajax 'het ware probleem van Nederlands voetbal"

Perez ziet lichtpuntje bij Ajax: "Dan blijft er niet zoveel over"

Grim legt vinger op zere plek: "Dat was zeker een groot probleem"

VIDEO | Berghuis niet blij met grensrechter: "Beetje persoonlijkheid"

Sneijder over gesprek met Jordi Cruijff: "Moet nog blijken"

Baas haalt uit: "Ben hier niet om individuen aan te wijzen, maar"

Harde woorden vielen zaterdag bij Ajax: "We zijn geen team meer"

Lukkien paste tactieken aan: "Hij bracht Ajax aan het voetballen"

Kees Kwakman ziet enorm probleem bij Ajax: "Het is jeugdvoetbal"

Mike Verweij reageert op Fred Grim-uitspraak: "Dat is hij niet"

Wesley Sneijder heeft zijn rentree gemaakt op de Nederlandse velden

Dies Janse doet eigen club pijn: "Lekker voor ons en voor mij"

Sean Steur wordt keihard aangepakt: "Dat vind ik werkelijk gênant"

VIDEO | 'Fans FC Groningen bekogelen Ajax-supporters met stenen'

Davy Klaassen kritisch: "We schieten tekort op heel veel punten"

Ajax komt zwak voor de dag en verliest op bezoek bij FC Groningen

Fred Grim looft Ajax-speler: "Daar ben ik gewoon heel blij mee"

Ajacieden jaloers op PSV: "Die smoezen van de Ajax-spelers..."

MATCHDAY | Opstelling Ajax bekend: Berghuis keert terug in de basis

'Ajax houdt Fulham-talent in de gaten met aflopend contract'

Farioli geprezen door Braziliaanse legende: "Hij is een genie"

Fred Grim verkiest Josip Sutalo boven Bouwman: "Dat is duidelijk"

Regeer positief: "Dat groepje wordt steeds weer groter bij Ajax"

Dick Lukkien ziet 'zwakheden' bij Ajax: "Daar kunnen we wat mee"

Weijs niet blij met werkwijze Cruijff: "Had dat netjes gevonden"

Seedorf over Jan Mulder-uitspraak: "Sommigen kramen dingen uit"

Mika Godts bekeert tot de Islam? "Daar laat ik me niet over uit"

Regeer prijst voorbeeld: "Dat is alleen maar bewonderenswaardig"

Kieft lyrisch: "Hij hoeft zich financieel geen zorgen te maken"

Ajacieden jaloers op PSV: "Die smoezen van de Ajax-spelers..."

Lukkien blikt vooruit op Ajax: "Ga die wedstrijd niet gebruiken"

Anco Jansen: "Ajax had met hem meegedaan om het kampioenschap"

Boskamp over Ajax - Feyenoord: "Ik dacht echt: dit kan niet meer"

Van der Sar blikt terug op hersenbloeding: "In mijn ogen toeval"

Ajacied oogst kritiek: "Dat is toch echt een topploeg onwaardig"








