Eriksen: "Het is een ander verhaal tijdens dit EK voor mij"

Christian Eriksen tijdens het EK
Christian Eriksen tijdens het EK Foto: © Pro Shots

Christian Eriksen speelde met zijn Denemarken met 1-1 gelijk tegen Slovenië. Eriksen baalt, al is hij blij te scoren op het EK. Het vorige EK kreeg hij te maken met een incident dat hem bijna het leven kostte.

"Ik denk dat het deze keer een ander verhaal is tijdens het EK voor mij. Gelukkig heb ik na het incident van vorig EK veel wedstrijden gespeeld. Natuurlijk wilde ik hier scoren, ik dacht alleen maar aan deze wedstrijd. Het had een nog mooier verhaal geweest als we hadden gewonnen, dit was een wake-up call", wordt de Deen geciteerd door VoetbalPrimeur.

Tegenover de Deense publieke omroep DR liet Eriksen al weten te balen van het puntenverlies tegen Slovenië. "Dit is een ellendig gevoel. Het is altijd vervelend wanneer je op voorsprong komt en denkt dat het in de tas zit, en dan toch punten verliest. Maar we hebben nu een punt en het toernooi is begonnen, hier moeten we mee verder."

Denemarken leek geen vuiltje aan de lucht te hebben na de eerste helft. "Ik denk dat we een beetje energie verloren, terwijl zij juist fitter leken te worden en nóg opportunistischer gingen spelen dan voor rust. Wij waren in de tweede helft niet meer gevaarlijk. We hadden meer gewild, maar soms is het niet anders"

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 31 58 70
3 Feyenoord 31 39 65
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand