Even Tot Hier gaat viraal door Ajax-liedje: "Hij was zo slecht"

Ajax heeft coach Johnny Heitinga ontslagen en de ArenA begint op een heus trainerskerkhof te lijken. Fred Grim staat nu voor de groep, maar ook hij moet zo spoedig mogelijk weer plaatsmaken voor een ander.

Niels van der Laan en Jeroen Woe hebben in een liedje de week van Ajax samengevat. Samen met de Miguel Wiels band wordt onder meer het volgende gezongen: "Schreuder ging weg uit de Johan Cruijff Arena en toen wat een pech werd Steijn de nieuwe trainer. Hij was zo slecht. Hij is niet zo lang gebleven in de ArenA", waarbij dat laatste deel het refrein is en gezongen wordt op de maat van de Macarena.  

Het nummer gaat verder: "John van 't Schip is toen plotseling verschenen maar hij kon deze dip niet voorkomen in z'n eentje. Toen zonk 't schip en nam hij de benen uit de ArenA", waarna het duo tot besluit zingt: "Word je gehaald naar de Johan Cruijff ArenA is het 'hoi allemaal ik ben jullie nieuwe trainer', totdat je faalt want dan ben je zo verdwenen uit de ArenA!", besluit het duo. 

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand