Farioli: "Ik probeer ook waarde te geven aan de pijn van die 6-0"

Francesco Farioli langs de zijlijn
Francesco Farioli langs de zijlijn Foto: © Pro Shots

Feyenoord en Ajax nemen het woensdagavond tegen elkaar op in De Kuip voor De Klassieker. Voor Francesco Farioli is het zijn eerste Klassieker als trainer van de Amsterdammers. De Italiaan weet dat Ajax de laatste Klassieker met 6-0 verloor van Feyenoord.

"Het mag niet moeilijk zijn om daaruit extra motivatie te halen", zegt Farioli tegen De Telegraaf. "Voor mij begint het verhaal van ons seizoen bij die nederlaag. De beelden van die wedstrijd waren de eerste beelden die ik gebruikte voor de groep als startpunt. Ik betrok mezelf daar ook bij, ik had het niet over jullie, maar over wij. Het was pijnlijk voor iedereen, ook voor mij. Ook al zat ik toen nog niet op de bank."

"Met de spelers probeer ik om de krassen van die 6-0 nederlaag niet te verbergen en ook waarde te geven aan die pijn, want dat was het dieptepunt van wat je mee kan maken als speler of supporter van Ajax", aldus Francesco Farioli. Het duel tussen Feyenoord en Ajax begint woensdag om 18.00 uur. 

Lees meer:
0 reacties