Farioli: "In mijn opmerkingen is er is geen sprake van een spel"

Francesco Farioli
Francesco Farioli Foto: © BSR Agency

Francesco Farioli wordt in de media soms neergezet als een showpony die net iets té goed voorbereid naar persconferenties komt. Verschillende analisten lieten zich al uit over de behandeling van de media van de Italiaan, maar zelf hoeft hij daar niks van te weten.

"In mijn opmerkingen is er is geen enkele sprake van een spel. Ik ben erg direct in mijn opmerkingen, ik speel niet op verschillende tafels. We moeten onze limieten accepteren en onze moeilijkheden accepteren. Je kunt de kop laten hangen, maar je kunt er ook overheen stappen en de kop omhoog houden", vertelt Farioli op de persconferentie voorafgaand aan het Europa League duel met S.S. Lazio.

Dat geldt ook voor zijn spelersgroep. "Hoe we de wedstrijd tegen AZ eindigen, dat is de manier hoe we de wedstrijd morgen moeten benaderen. Mijn toon in de kleedkamer is ook mijn bericht in de kleedkamer. Mijn communicatie is vergelijkbaar met hoe ik dat met de spelers heb", besluit hij. 

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen AZ. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
16/03
Ajax
16:45
AZ
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 25 35 63
2 PSV 25 45 55
3 FC Utrecht 25 8 49
4 FC Twente 25 19 46
5 Feyenoord 24 21 44
6 AZ 24 16 43
7 Go Ahead Eagles 25 6 41
Bekijk de hele stand