Farioli in spanning: "Het liefst zou ik mijn telefoon uitzetten"

Francesco Farioli
Francesco Farioli Foto: © BSR Agency

Francesco Farioli slaagde er donderdag met Ajax in om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Europa League. De oefenmeester is blij met die prestatie en met zijn spelers, maar weet ook dat er een aantal spannende dagen wachten.

In de slotdagen van de transferwindow kan er namelijk nog van alles gebeuren in Amsterdam. Farioli kijkt de ontwikkelingen dan ook niet bepaald rustig aan. "Relaxed is niet het juiste woord. Het liefst zou ik mijn telefoon uitzetten en geen belletjes meer krijgen van Alex", doelt hij in gesprek met Ziggo Sport op technisch directeur Kroes. "Want als het aan mij ligt hou ik alle jongens dolgraag hier. Ik hou van ze en wil dat ze blijven."

De Italiaan is blij met de 3-0 overwinning op Jagiellonia Bialystok. "Het was een lange reis. Zes wedstrijden, drie rondes. Het was ons eerste doel. We pakken echt onze kansen. Natuurlijk zijn we heel blij. Deze jongens bewijzen dat ze hetzelfde team zijn, maar met een andere sfeer en een andere energie. Ook de fans waren geweldig vandaag. Het was genieten."

Bij Ajax gaan ze het nu even rustig aan doen. "Bijna elf weken werk zit erop. We hebben nu een paar dagen om te rusten. De jongens verdienen een paar vakantiedagen, zodat ze daarna fris terugkomen."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand