Farioli kijkt niet vooruit: "Een verlenging zou juist goed zijn"

Francesco Farioli kijkt rond in de Johan Cruijff Arena
Francesco Farioli kijkt rond in de Johan Cruijff Arena Foto: © Pro Shots

Ajax speelt donderdagavond de return tegen Eintracht Frankfurt. De Amsterdammers willen ondanks het aanstaande belangrijke programma in de Eredivisie zo ver mogelijk komen in de Europa League. 

De kans bestaat dat Ajax vanavond zelfs 120 minuten in actie moet komen, maar Francesco Farioli is niet bang voor een verlenging. "Een verlenging zou juist goed zijn, want dat betekent dat we in de negentig minuten in staat zijn geweest het resultaat uit de thuiswedstrijd om te draaien", vertelt hij op de persconferentie, geciteerd door de Telegraaf. "In dat geval gaan we door tot het einde. Zelfs als het op penalty’s uitdraait, zijn we blij die te hebben bereikt."

Komend weekend speelt Ajax tegen AZ en na de interlandperiode wacht een bezoek aan PSV. Uitschakeling in Europa betekent meer aandacht voor de competitie, maar zo denkt Davy Klaassen er niet over. "Maar ik snap wel dat we in de Europa League nog een aantal ronden moeten doorkomen, terwijl we er in de Eredivisie goed voor staan. Dat perspectief is dus wat anders", beseft de middenvelder. "Maar ik speel bij Ajax en wil alles winnen, dus ook de Europa League."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand