Farioli lyrisch: "Zij verdienen veel meer een Netflixserie"

Francesco Farioli in gesprek met Jan-Joost van Gangelen bij ESPN
Francesco Farioli in gesprek met Jan-Joost van Gangelen bij ESPN Foto: © Pro Shots

Francesco Farioli merkt dat hij de laatste weken veel aandacht krijgt. De trainer lijkt met Ajax in zijn debuutseizoen kampioen te worden. 

Veel media besteden aandacht aan Farioli en houden zijn verleden, voetbalfilosofie en zelfs zijn favoriete restaurant onder de loep. "Het is een beetje crazy", geeft de Italiaan toe op de persconferentie, geciteerd door AT5. "Het voelt alsof ze mijn leven willen onderzoeken."

Farioli vindt niet dat de aandacht zoveel op hem gericht moet worden. "Aan de ene kant is het leuk. Maar aan de andere kant zou het goed zijn om de focus op het voetbal en het team te houden. De spelers verdienen veel meer onderzoek, documentaires en Netflixseries", benadrukt de oefenmeester. "Meer nog dan de verhalen over mij."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen FC Twente. Weten de Amsterdammers te winnen in eigen huis? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties