FC Twente-trainer hoopt op Alders: "Nog wat wedstrijden voor ons"

Gerald Alders
Gerald Alders Foto: © Pro Shots

Joseph Oosting hoopt dit seizoen nog te kunnen beschikken over Gerald Alders. De huurling van Ajax raakte onlangs geblesseerd aan zijn knie. Vrijdag werd Alders geopereerd aan de buitenmeniscus van zijn linkerknie.

Daardoor lijkt de rechtsback dit seizoen niet meer in actie te kunnen komen, maar Oosting hoopt dat de revalidatie van Alders voorspoedig verloopt. "Dat is sneu. Hij had wat knieklachten. Uiteindelijk wordt hij doorverwezen voor een MRI en daar is iets uitgekomen", zegt de FC Twente-trainer bij ESPN over de blessure van de gehuurde verdediger.

"Ook daarbij hopen we dat het meevalt. Na operatie duurt het altijd een bepaalde tijd. We zullen zien hoe lang dat gaat duren. Maar ik hoop eigenlijk wel dat hij nog wat wedstrijden voor ons gaat spelen", aldus Oosting. Tubantia wist zaterdagavond al te melden dat Alders voorlopig in Enschede blijft: "Hoewel hij eigendom is van Ajax wil hij graag bij Prof-F in Enschede aan zijn herstel werken."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 16 30 43
2 Feyenoord 16 21 34
3 Ajax 16 10 29
4 NEC Nijmegen 16 14 28
5 FC Groningen 16 3 26
6 AZ 15 4 25
7 FC Twente 16 5 24
Bekijk de hele stand