Forbs nederig: "Als ik bij Jong Ajax moet spelen, doe ik dat"

Carlos Forbs in actie voor Jong Ajax
Carlos Forbs in actie voor Jong Ajax Foto: © Pro Shots

Carlos Forbs werd afgelopen zomer voor veertien miljoen euro gekocht door Ajax, maar kent geen spectaculair debuutseizoen in Amsterdam. De Portugees moet het zelfs doen met optredens bij de beloften.

Maandagavond speelde Forbs voor Jong Ajax tegen SC Cambuur en wist hij te scoren. "Ik ben blij dat ik het team kan helpen en dat we drie punten pakken, dat is het belangrijkste", reageert hij na afloop bij ESPN. "Ik probeer me te ontwikkelen bij deze club, dus als ik bij Jong Ajax of het eerste moet spelen, dan doe ik dat. Natuurlijk is het iets anders, maar ik doe altijd mijn best voor welk team dan ook."

Forbs is realistisch over zijn eerste jaar in Amsterdam. "Dit seizoen kent ups en downs, maar het is mijn eerste professionele seizoen. Tot nu toe geniet ik er erg van, Ajax steunt me daarbij en hopelijk kunnen we bouwen, kan Ajax mij helpen en ik Ajax."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
10/08
Ajax
14:30
Telstar
zo
17/08
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
24/08
Ajax
16:45
Heracles Almelo
za
30/08
FC Volendam
16:30
Ajax
za
13/09
Ajax
16:30
PEC Zwolle
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 0 0 0
2 AZ 0 0 0
3 Excelsior 0 0 0
4 FC Groningen 0 0 0
5 FC Twente 0 0 0
6 FC Utrecht 0 0 0
7 FC Volendam 0 0 0
Bekijk de hele stand