Francesco Farioli gekraakt: "Dat vond ik niet heel erg sterk"

Francesco Farioli
Francesco Farioli Foto: © BSR Agency

Kenneth Pérez vindt het aantal afwezige spelers tijdens het Europa League-duel bij Real Sociedad geen excuus voor het slechte resultaat. Dat liet de analist weten bij Dit Was Het Weekend van ESPN.

De analist vond de reactie van de coach na de 2-0 nederlaag bij Real Sociedad niet erg sterk. “Toen verloren ze en begon hij pas over de spelers die hij moest missen. Hij kon niet beschikken over die en niet over die. Dat vond ik niet heel sterk.”

De Deen geeft aan dat hij Farioli daar niet over hoort na een goed resultaat. “Toen ze wonnen, was het geen enkel probleem. Dat vond ik niet nodig, want het was gewoon een kansloze wedstrijd. Ajax speelde niet goed en speelde tegen een iets betere tegenstander dan normaal in de Eredivisie.”

Davy Klaassen en Kenneth Taylor waren niet inzetbaar in het Europa League-duel, en Brian Brobbey moest al vroeg het veld geblesseerd verlaten. Toch is dit volgens Pérez geen excuus. “Dat is daarvoor nooit een issue geweest in het rouleren,” aldus de analist.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
za
24/01
Ajax
16:30
FC Volendam
zo
1/02
Excelsior
12:15
Ajax
zo
8/02
AZ
14:30
Ajax
za
14/02
Ajax
20:00
Fortuna Sittard
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 35 49
2 Feyenoord 18 21 36
3 Ajax 18 11 33
4 NEC Nijmegen 17 14 29
5 AZ 17 4 28
6 FC Groningen 18 3 28
7 FC Twente 18 5 26
Bekijk de hele stand