'Francesco Farioli maakt keuze voor belangrijke positie van Ajax'

Jorrel Hato aan de bal
Jorrel Hato aan de bal Foto: © Pro Shots

Ajax kan momenteel beschikken over heel wat linksbacks. Dat laten Lentin Goodijk en Tim van Duijn weten in Voetbal International.

Doordat Kroatië al vroeg is uitgeschakeld op het EK voetbal in Duitsland, betekent dat de Amsterdammers eerder dan verwacht weer een beroep kunnen doen op Josip Sutalo en Borna Sosa. Zij hebben eerst wel nog even vakantie. Ahmetcan Kaplan zit met Turkije nog wel in het toernooi. De Ajacied heeft echter nog geen minuten gemaakt op het EK.

Hierdoor krijgen de talenten Dies Janse (18) en Nick Verschuren (19) de kans om een goede indruk achter te laten. Dat geldt ook voor Owen Wijndal en Yori Baas. Zij komen terug van clubs waar ze aan werden verhuurd, Baas bij NEC en Wijndal bij Royal Antwerp FC.

Toch lijkt het erop dat Farioli kiest voor Jorrel Hato op deze positie. “De jongste van het stel speelt liever centraal, maar Farioli verlangt dusdanig veel opbouwende kwaliteiten van zijn backs, dat Hato daar momenteel toch de beste optie is. Baas, die van nature meer drang naar voren heeft, mag daar voor de concurrentie zorgen. Voor Sosa en Wijndal is er weinig perspectief”, aldus de voetbaljournalisten.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand