Frank Paauw heeft boodschap voor fans: "Ik ben niet de vijand"

F-side
F-side Foto: © Pro Shots

Frank Paauw is verkozen tot bondsvoorzitter van de KNVB. De 65-jarige politiechef van Amsterdam is blij met de steun van de clubs, maar begrijpt dat hij vooral de voetbalsupporters nog moet overtuigen. Paauw geeft aan dat hij al met een afvaardiging van supporters heeft gesproken.

"Er is nog veel werk aan de winkel. Het is nooit leuk als je je naam op die spandoeken ziet staan", zegt Paauw tegen het Algemeen Dagblad. "Maar je kunt erover zeuren of bedenken waar de weerstand vandaan komt. Het heeft me nederig gemaakt. De nuances van mijn eerdere uitspraken zijn weggevallen. Er werd tijdens dat gesprek goed naar elkaar geluisterd. We hebben twee uur gezeten. Niemand is weggelopen, dat is vast een begin."

Volgens Paauw hoeven supporters helemaal niet te vrezen voor zijn impact. "Technisch gezien heb ik in mijn huidige baan meer te zeggen over het veiligheidsvraagstuk dan in mijn nieuwe rol." De nieuwe voorzitter pleit wel voor een hardere aanpak van hooligans. "Wij moeten het op onze manier opnieuw neerzetten. Met verantwoordelijkheid voor clubs, de lokale driehoek en supporters. Ik ben niet de vijand", aldus Frank Paauw. 

Zet € 10 in & ontvang € 50 aan FREE bets!

Het Nederlands elftal speelt donderdagavond in de Nations League tegen Spanje. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
30/03
PSV
14:30
Ajax
zo
6/04
Ajax
16:45
NAC Breda
zo
13/04
Willem II
16:45
Ajax
zo
20/04
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
27/04
Ajax
14:30
Sparta Rotterdam
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 26 35 64
2 PSV 26 48 58
3 FC Utrecht 26 7 49
4 Feyenoord 25 25 47
5 FC Twente 26 15 46
6 AZ 25 16 44
7 Go Ahead Eagles 26 7 44
Bekijk de hele stand