Gaaei blikt terug: "Ongelofelijk, zeker na mijn eerste jaar hier"

Anton Gaaei
Anton Gaaei Foto: © BSR Agency

Anton Gaaei speelde een grote rol bij het doorgaan tegen Panathinaikos in de play-offs van de Europa League. In gesprek met Ajax TV blikt Gaaei terug op de unieke wedstrijd.

"Dit was een van de beste momenten in mijn carrière," begint Gaaei. "Het was ongelooflijk, vooral na mijn eerste jaar hier." Hij verwijst naar de vele tegenslagen in zijn eerste seizoen bij Ajax, waaronder de vroege wissels tegen Feyenoord en AZ.

Gaaei heeft zich echter telkens beziggehouden met verbeteren en dat levert resultaat op. "Het was heel lastig voor mij op persoonlijk en sportief niveau. Pasveer heeft het natuurlijk ook goed gedaan, maar ik ben blij dat ik het team kon helpen."

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt woensdag tegen FC Groningen. Weten de Amsterdammers te winnen in de Euroborg? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
wo
14/05
FC Groningen
20:00
Ajax
zo
18/05
Ajax
14:30
FC Twente
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Ajax 31 36 74
2 PSV 31 58 70
3 Feyenoord 31 39 65
4 FC Utrecht 31 19 62
5 FC Twente 31 14 51
6 AZ 31 17 50
7 Go Ahead Eagles 32 3 48
Bekijk de hele stand