Garcia reageert geïrriteerd: "Weet je uitslag tegen Feyenoord nog?"

Oscar Garcia
Oscar Garcia Foto: © BSR Agency

Óscar Garcia heeft donderdagmiddag gereageerd op de verdedigende speelstijl die Ajax hanteerde in De Klassieker tegen Feyenoord. De interim-trainer van de Amsterdammers benadrukte bij de persconferentie daarbij het belang van de komende thuiswedstrijd in de Johan Cruijff ArenA.

"We willen met Ajax altijd aanvallend voetballen, wedstrijden winnen en het publiek laten genieten. Als het makkelijk was om dat voor elkaar te krijgen, zouden we het beste team ter wereld zijn", legt Garcia uit. "Je moet het team gebalanceerd maken."

"Het belangrijkste voor een trainer is dat je goede spelers hebt die bij de speelstijl passen. We proberen dat zo goed mogelijk in te vullen", voegt hij toe. Toen een journalist vroeg of Ajax tegen Feyenoord meer aanvallend had willen spelen, antwoordde Garcia: "Je wilde tegen Feyenoord Ajax-voetbal spelen, maar we zagen dat het verdedigen belangrijker was. Komt er daarin een ommekeer dit seizoen?"

"Oké, maar weet je de uitslag van de thuiswedstrijd tegen Feyenoord nog?", reageert de oefenmeester. "Dat werd 2-0. Ajax had toen minder balbezit dan dat we in De Kuip hadden. Het gaat niet alleen om balbezit, maar ook om hoe je het balbezit gebruikt."

Zet in op Ajax tegen Heracles Almelo!

Ajax speelt zaterdagavond de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties