Gerald Alders over trainerswissel: "Het grootste verschil is..."

Gerald Alders ziet de trainerswissel bij Ajax als een kans. Interim-trainer Fred Grim suggereerde op de persconferentie dat de jonge verdediger meer speeltijd kan krijgen, zeker nu Owijn Wijndal en Lucas Rosa geblesseerd zijn.

"Je merkt er wel wat van", vertelt hij in een interview met ESPN. "Het grootste verschil is dat hij (Grim, red.) in het Nederlands praat. Ik denk dat de nieuwe staf het goed heeft opgepakt. Het is geen makkelijke periode. Als team hebben we het goed opgepakt, positief. De eerste training was ook gelijk heel positief."

Alders richt zich voor nu op de linksbackpositie, maar kan op meerde posities spelen. "Ik ben nu gewoon links- en rechtsback en ik kan ook op '6' spelen als dat moet. Daar heb ik ook bij Jong Ajax gespeeld dit seizoen. Ik heb ik de jeugdopleiding overal gespeeld: rechtsbuiten, op het middenveld en centraal achterin", aldus de Ajax-talent.

Zet in op Ajax tegen Fortuna Sittard!

Ajax speelt zaterdag de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. Zet € 10 in op de wedstrijd en krijg € 50 aan Free Bets bij BetMGM! (Bonus 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
6/12
Fortuna Sittard
18:45
Ajax
zo
14/12
Ajax
14:30
Feyenoord
za
20/12
NEC Nijmegen
20:00
Ajax
zo
11/01
Telstar
14:30
Ajax
za
17/01
Ajax
16:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 14 18 31
3 NEC Nijmegen 14 13 24
4 AZ 14 4 24
5 Ajax 14 6 23
6 FC Utrecht 14 6 21
7 FC Twente 14 3 20
8 FC Groningen 14 -2 20
Bekijk de hele stand